Strona główna » Dostawa i Płatność

Dostawa i Płatność

KOSZTY I METODY DOSTAWY
 
Metoda dostawy InPost Paczkomaty

Punkty odbioru metody dostawy Poczta Polska odbiór w punkcie
 
Odbiór w Punkcie Poczty Polskiej to funkcjonalność dająca możliwość odbioru przesyłki w placówkach pocztowych i w automatach zlokalizowanych w wybranych placówkach w Strefach24h, sklepach Biedronka i Żabka, na stacjach paliw Orlen oraz w kioskach Ruch. Przewidywany termin doręczenia przesyłki to dwa dni robocze, jednakże gwarantowany to pięć dni roboczych.

 
Przedział wagowy Płatność przed wysyłką
do 20 kg 11,49 zł
 
 
Metoda dostawy InPost Paczkomaty
 
Paczkomaty InPost to system skrytek, służący do odbierania paczek 24 godziny przez 7 dni w tygodniu - wygodnie, po drodze, w dogodnym dla Ciebie czasie. Paczkomaty zwykle zlokalizowane są w łatwo dostępnych miejscach, przy sklepach lub stacjach benzynowych. W każdej chwili można sprawdzić status przesyłki.

 
Przedział wagowy Płatność przed wysyłką
do 25 kg 12,99 zł
 
 
Metoda dostawy FedEx kurier
 
Dzięki usłudze kurierskiej FedEx przesyłka z naszego sklepu dostarczona jest pod adres wskazany podczas zamówienia. Przesyłka powinna dotrzeć maksymalnie w ciągu 1-2 dni. Status dostawy można na bieżąco monitorować.

 
Przedział wagowy Płatność przed wysyłką
do 30 kg 17,99 zł
 
 
Metoda dostawy DPD kurier
 
Dzięki usłudze kurierskiej DPD przesyłka z naszego sklepu dostarczona jest pod adres wskazany podczas zamówienia. Przesyłka powinna dotrzeć maksymalnie w ciągu 1-2 dni. Status dostawy można na bieżąco monitorować.

 
Przedział wagowy Płatność przed wysyłką
do 30 kg 18,99 zł
 

METODY PŁATNOŚCI
 
Metoda płatności tradycyjny przelew na konto w ING Banku Śląskim
 
Zwykły przelew bankowy, czas księgowania w zależności od godziny wykonania przelewu. Księgowanie tego samego lub następnego dnia roboczego. Numer konta do przelewu tradycyjnego:
ING Bank Śląski: 59 1050 1272 1000 0092 2048 3128

 

 
Metoda płatności szybki przelew internetowy dzięki usłudze Przelewy24
 
Wybierając Przelewy24 zostaniesz przekierowany na stronę operatora płatności, gdzie wskazując swój bank i logując się do bankowości internetowej potwierdzisz płatność. Księgowanie odbywa się w ciągu kilku minut od dokonania przelewu.

Sklep Twój-Gadżet.pl oraz system płatności Przelewy24 wykorzystują szyfrowane połączenie SSL, zapewniające poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.


Dostępne metody płatności dzięki usłudze Przelewy24

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl